Menu
Sepetim


Paracord Blog RSS Feed

14 Tem Kordon İp Nedir? Desenli Kordon İp Nerelerde Kullanılır?
keymenz 0 56
Kordon İp Nedir? Desenli Kordon İp Nerelerde Kullanılır? Günümüzde pek çok farklı modellerde ip çeşidi bulunmaktadır. İsteğe ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanan ipler çok ince bir yapıda olabileceği gibi oldukça kalın bir yapıya da sahip olabilirler. Bugünkü konumuz olan kordon ipleri ise kalın ip çeşitlerinden biridir. 6 mm kalınlığa sahip olan de..
09 Tem Paraşüt İpi İle Bileklik Nasıl Yapılır? Paracord İpi İle Neler Yapılabilir?
keymenz 0 59
İnsanlık tarihinde çok uzun zamandır moda olan bileklikler günümüzde farklı tarz ve seçenekler ile bizlerin karşısına çıkıyor. Eski Dönemlerde düz bir ip ve bu ipin boyanması ile farklı modeller elde edilebiliyordu. Şu an ise onlarca farklı ip türevi ile bambaşka şekiller ve tarzlar karşımıza çıkıyor. Cinsiyet farketmeksizin kullanılan bu bileklikl..
06 Tem Paracord Bileklik Nedir? Paracord Bileklik Ne İşe Yarar?
keymenz 0 98
Son dönemde pek çok kişinin bileğinde görülen fakat adını daha yeni yeni duymaya başladığımız bir bileklik modeli olan paracord bileklik pek çok farklı amaca hizmet etmektedir. Günlük yaşantı da şık bir görünüme sahip olan bu bileklikler sosyal medyanın yangın kullanımının ardından daha da artan bir ivme ile sürekli karşımıza çıkmaktadır. Doğal yaş..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Çerez Bildirimi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.