Menu
Sepetim
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE GÖNDERİM & HESAPLI VE HIZLI KARGO MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
PAYTR GÜVENCESİYLE & KREDİ KARTI İLE ÖDEME 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Aksesuarlar

Aksesuarlar


Klipsler


Takı tasarımında en fazla kullanılan ürünlerden biri olan bilekliklerin, klipsler sayesinde kapanması sağlanır. Takılarda kaliteyi belli eden en önemli parçalardan biridir. Klipsi kalitesiz ve ucuz yapılan bir takı, kısa ömürlü olur ve kendini hemen gösterir.


En kaliteli ve estetik açıdan beğenilen klipsler için size en iyi hizmeti sunmaktayız. Takı tasarımlarında en zevkli ve dayanıklı klips modelleri için sitemize göz atmalısınız.


Pratik bir kullanım sağlayacağınız metal klipsler ya da plastik klipsler gibi birçok klips modellerini, size uygun kalite ve donanımda hazırlamaktayız. Geniş bir kullanım yelpazesini ayaklarınıza sermekteyiz. İp, kumaş ya da metal malzemeler ile hazırladığınız bileklik modellerinize, en doğru klips çeşitlerini sunmaktayız. Pek çok tasarım modeli ve bol renk çeşitleri ile sitemizdeki ürünler sizi beklemektedir.


Tasarım için en doğru kaliteyi sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. En çok kullanılan küpe kancası, metal klips ve takı için tercih edilen klips modelleri sitemizde göz önüne çıkarılmaktadır. Takı modelleriniz daha şık ve estetik görünüm kazanması açısından bu ürünleri sepetinize ekleyerek sahip olabilirsiniz. Büyük, orta ve küçük ebada sahip metal klips modellerine de göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.


Sitemizdeki tasarımların içinde mıknatıslı bileklik klips modelleri de yer almaktadır. Sade bir görünüm sağlayan klips modelleri, işleme yapılarak daha çeşitli ve hava kazandırılmış klips haline gelmektedir. Bu durum da takılarınıza otantik bir ambiyans katar. Takıların çıkartılıp ya da takılmasını kolay bir hale getiren klips modellerine, siz de farklı özellikler kazandırabilirsiniz. Bu şekilde sadece kaliteli ve konforlu olması dışında, şık ve parmak ısırtıcı görünüm kazanmasını sağlayacaksınız. Takı tasarımı dışında birçok alanda klips modellerine ihtiyaç duyarız ve beklentinizi karşılayacak tüm ürünler sitemizde en şık hali ile hizmetinize sunulmaktadır. Çok kazançlı ve sağlam bir alışveriş için mutlaka sitemizi ziyaret etmeli ve alışverişinize başlamalısınız. Klips dünyası için istediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı bizi seçerek karşılayabilirsiniz.


Kanca Nasıl Çıkarılır ve Nasıl Takılır?


Sitemizde pek çok çeşidi ve özelliği olan kanca, herhangi bir şeyi çekmeyi sağlayan çengel olarak da söylenebilir. Eşyaları asmaya da yarayan bu ters soru işareti şeklinde ki ürün, birçok işinizi kolaylaştırmayı amaçlar. Yapacağınız takı tasarımların kalitesini ve estetik açıdan görünümünü yükseltecek bu aparat, kesinlikle kullanmanız gereken bir ihtiyaçtır. İstediğini aparat ürünleri hiçbir yerde aramanıza gerek yok, beklentinizi karşılayacak tüm ürünler sitemizde mevcuttur. Sizin için en sağlam ve dayanıklı malzemeleri hizmetinize sunuyoruz.


Yaptığınız bileklik tasarımları için en uygun görünümü sağlayan bileklik kapatma aparatları, pek çok içeriği ile sizin incelemenizi beklemektedir. Aynı zamanda sitemizde satışa sunduğumuz bu ürünler, belli bir kalitenin çok üstündedir.


Bir kanca gevşek bir malzemedir ve hareket ettiğini fark ettiğiniz durumda, diğer elinizi dışarı doğru çekmelisiniz. O anda kanca açık bir şekilde görülebilir ve açık olması ile birlikte mutlaka klipse tutturulacaktır. Klips daha sonra ise aynı başparmak ve işaret parmağı ile sabit tutuluyorken, diğer el ise bilekliğin açılmasını önleyen metal pimin etrafında bulunan kancayı döndürür. Kanca daha sonrasında dışarı çekilir ve kaset klipsi açılır.


Bir kaset klips malzemesini kapatmak için bahsettiğimiz aşamaları tersi sıradan başlayarak yapabiliriz. İlk olarak yapılması gereken, boynun etrafına ve toka önündeki boğazın önüne yerleştirilmelidir. Bu yüzden gerçekte olan kolyeyi kapatma durumu kesinlikle daha kolay bir seçenek olacaktır. Sonrasında yazmadığınız elin başparmağı ve işaret parmağı ile diğer elinizle ise kancayı metal pime sokarken klipsi alın. Bu aşamalar ile birlikte kancayı takma ve çıkarma işlemini başarıyla yapabilirsiniz.


Kaset Klipsi Nasıl Açılır ve Kapatılır?


Herhangi bir kaset klipsini açmak için öğeyi yazmayan elin başparmağı ile işaret parmağını alın. İki parmağınız klipsin yanına yaslanmalı ve dekore edilen kısım yüze dönük olacaktır. Daha sonra klipsin kenar kısımlarına ufak bir baskı uygulanır. Aynı an içinde ve aynı parmak ile kancanın arka ucunu klips mekanizmasının iç kısmındaki, karşı tarafa doğru itilmesi gerekir.


Bu konumdaki kanca ve klips birleşik durumda olacaktır fakat kanca, yine de görünür şekilde olacaktır. İki bileşeni net olarak sabit tutmak için, kancayı klipsin iç kısmında düz bir pozisyonda kaydırmak yeterli bir durum olacaktır. Klipsin sonuna gelindiğinde, bir çeşit ‘tik’ sesi duyulacaktır. Kanca, bu şekilde kusursuz bir halde gömülecek ve şimdi kolyeyi ve klips aparatını güvenli bir şekilde gösterme durumu mümkün olacaktır.


Kaset klips, açıklık durumda çok fazla direnç gösterir ise kancada bükülme oluşabilir. Ardından daha fazla bir hasar durumu olmaması için bir uzman ile temas kurmanız size çok yarar sağlayacaktır. Size en doğru ve sağlam malzemeleri ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Dayanıklı ve güçlü malzemeler için sitemize bakabilirsiniz.


Anahtarlık Halkası Nedir ve Ne İşe Yarar?


Her evde, araba ya da dükkanlarda kullanılan anahtar; kapıları ya da kilidi olan malzemelerin açılmasını sağlar ve bu anahtarı taktığımız anahtarlık halkası birçok kolaylığa yarayan bir üründür. En kaliteli ve sağlam anahtarlık halkası için mutlaka sitemizi ziyaret etmelisiniz.


Anahtarlıklar, anahtarların daha kullanışlı ve düzenli durmasını sağlayan bir malzemedir. Bu anahtarlıklar ile kaybolması ya da unutulması ihtimali ortadan kalkmaktadır. Bunun dışında günlük hayatımızı yaşarken de büyük bir kolaylık ve konfor yaşatır. Anahtarlıkları, hazır alabileceğimiz gibi kendimizde uygun malzemeler ile yapabiliriz.


Anahtarlarınızı düzenli bir halde tutan ve kaybolmasını engelleyen anahtarlıklar, sınıflandırma yapmanızı sağlar. Ayrıca anahtarlarınıza takacak olduğunuz anahtar klipsleri sayesinde anahtarlıklarınızı çanta, cüzdan ve cebinize rahatlıkla takabilirsiniz. Böylece anahtarlarınızı asla kaybetmeyeceksiniz.


Şık ve estetik bir görünüme sahip olan anahtarlarınızı dekor olarak da kullanabilirsiniz. Bunun dışında makrome anahtarlık malzemeleri ile yaptığınız anahtarlıkları özel günlerinizde hediyelik olarak kullanabilirsiniz. Son zamanlarda çok fazla ilgi gören makrome ip ile tasarlanan bu malzemeler; bebek, doğum günleri ya da mevlit gibi zamanlarda rahatlıkla işinizi görecektir.


Anahtarlık yapımında olmazsa olmaz en önemli malzeme, anahtarlık halkası ürünleri için sitemize göz atabilirsiniz. Altın sarısı, gümüş gibi pek çok renk seçeneğine sahip ürünlerimiz, farklı çeşitler ile hizmetinize sunulmaktadır. Aynı zamanda yaylı halka çeşitleri gibi birçok anahtarlık halkası çeşitlerine sitemizde rastlayabilirsiniz.


Sevdiğiniz insanlara hediye etmek için harika bir fikir olan anahtarlık yapımı için kalite çok önemlidir. Alacağınız ya da kullanacağınız anahtarlık ürünlerinin uzun ömürlü olması ve kolay kolay koparak size zorluk yaşatmaması için ürün malzemelerinin kaliteli ve dayanıklı olmasına çok önem verilmelidir. Bu kaliteyi size garanti veren sitemizde hemen alışverişe başlayabilirsiniz.


Anahtarlık yapımında en fazla kullanılan malzemeler anahtarlık zincir ve halkası olarak bilinir. Zincirli anahtarlık halkası, altın sarısı ve gümüş renginden üretilir. İstenilen adet kadar satışı yapılmaktadır. Ayrıca anahtarlık halkası toptan olarak da satılabilir.


Bu zincirli anahtarlık halkasının zinciri 2cm ve halkası da 2,5 cm’dir. Bu ürünler ile kendinize mükemmel anahtarlıklar yapmanız kaçınılmaz bir durum olacaktır.


Konforlu bir kullanım sağlayan anahtarlık ürünleriniz ile anahtarlarınızı belli bir düzende tutabilirsiniz. Farklı tasarımlarda, renklerde ve büyüklüklerde üretilen anahtarlıkları elde etmeniz için gerekli olan klips, yaylı halka gibi daha pek çok ekipman için kesinlikle sitemize bakmalısınız. En kaliteli ve güvenli malzemelerimiz kullanıcılarımız için sitemizde sunulmaktadır.


Ev, iş yeri ve araba gibi eşyalarınızın için kullanabileceğiniz anahtarlarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek ve alışveriş yapmak olduğunu söyleyebiliriz. Anahtarlık için gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanları, en dayanıklı ve kaliteli hali ile temin etmekteyiz. Anahtarlık klips, metal zincir, aparat ve halkalar gibi pek çok seçenek sunan sitemiz; fiyatları ile de yüzünüzü güldürecektir.


Bileklik ve Kolye İçin Takı Aparatları


Silindir şeklinde dekore edilen bileklik aparatları dışında metal harf boncuk şeklinde dekore edilmiş aparatlara da göz atabilirsiniz. Modern bir görüntü sergilediğinden dolayı her türlü takı modeline uyum sağlamaktadır. Bu tasarım modelleri, hafif olduğundan dolayı herkes tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Bu şekilde beğeni topladığı için, takı malzemeleri dışında pek çok alanda da kullanımı söz konusudur.


Takı tasarımlarını hem ön plana çıkaran hem de görsel ve estetik açıdan yeni bir form vermeyi sağlayan bileklik ara aparatları da önemli bir husustur. Bu benzeri olmayan malzemeler, pratik bir kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda farklı takı modelleri ile kolay bir uyum sağlama durumu gerçekleşir. Hazırlayacağınız takı tasarımı için kesinlikle bizi seçmelisiniz.


Bileklik demir modelleri de bileklik ara aparatı koleksiyonumuz içinde bulunmaktadır. Dilediğiniz süslemeyi yapabilir ve üzerine yapıştırma yöntemi ile boncuk koyarak farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu ürünler istediğiniz boy ölçüsüne sahip olabilmektedir. En güzel ve gösterişli takı tasarımları için sitemizi ziyaret etmelisiniz. Sizin için en uygun malzemeleri satışa sunmaktayız.


Çok düşük fiyatlar ile satın alabileceğiniz takı aparatı çeşit ve modelleri için bizi tercih edebilirsiniz. Sadece model açısından değil, renk açısından da kapsamlı bir katalog söz konusudur. Beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detay için sitemizi inceleyebilirsiniz.


Ara Aparatlar Hakkında


Kadın ya da erkekler için tasarlanan bileklik ara aparatları çok fazla seçenek ve modeli ile büyük ilgi görmektedir. Üzerinde çeşitli figür ve desen bulunduran bu aparatları, takı tasarımlarınıza ekleyebilirsiniz ve ortaya kaliteli sonuçlar çıkarabilirsiniz. Set halinde de kullanılan ara aparat modellerine mutlaka göz gezdirmelisiniz.


Sonsuzluk işareti, kalp, aslan, kaplan gibi modası hiçbir zaman geçmeyen figür kullanımı ile silindir, desenli ve metal takı boncuk çeşitleri de mutlaka incelenmesi gereken bir üründür. Metal görüntü sağlanmasını oluşturan bu ürünleri en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile satın alabilmeniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tesbih yapımı için kullanılan ara aparat ürünleri de koleksiyonumuzun içinde yer almaktadır.


Elbette kolye tasarımı yapanları da unutmuyoruz. Bu koleksiyonumuzda kolye ucu aparatı da bulunmaktadır. Her türlü kolye modeline kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Sade bir görünüm ortaya çıkarabileceği gibi iddialı ve sert bir görünümle ön plana da çıkarabilir. İsteğe göre bu aparat ürünlerini, kararmaz özelliği olan altın kaplama olarak da tercih edebilirsiniz.


Temin edilmesi gereken ürünlerden biri de bileklik kapama aparatı olarak bilinir. Takı tasarımı hazırlayan insanlar için çok önemli olan bu aparat malzeme için en doğru adreste bulunmaktasınız. Sizin için en dayanıklı ve kaliteli ürünleri hizmete çıkarmaktayız. Siz de doğru ve kazançlı bir alışveriş için bizi tercih edebilir ve sepetinizi doldurmaya şimdiden başlayabilirsiniz. 


 

Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 558440695-5285
  Plastik Klips Özellikleri *İçten içe eni: 1 cm (kemer geçme yeri) *Dıştan dışa eni: 1.5 cm *Dıştan dışa boyu: 3 cm *İthal üründür *Bej renktir Plastik Klips Kullanım Alanları *Bilekliklerde *Kedi tasmalarında *Küçük ırk köpek tasmalarında  ..
1,00TL
Vergiler Hariç:0,93TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 558440699-5289
  Plastik Klips Özellikleri *İçten içe eni: 1 cm (kemer geçme yeri) *Dıştan dışa eni: 1.5 cm *Dıştan dışa boyu: 3 cm *İthal üründür *Beyaz renktir Plastik Klips Kullanım Alanları *Bilekliklerde *Kedi tasmalarında *Küçük ırk köpek tasmalarında  ..
1,00TL
Vergiler Hariç:0,93TL
Bıçaklı Transformers Klips
YENİ
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1577-6826
  Bıçaklı Transformers Klips Özellikleri *Toplam uzunluk 6.6 cm (kapalı olarak) *Toplam genişlik 2,9 cm (dıştan dışa) Bıçaklı Klips Özellikleri *Metal üründür *Nikel ve gold renk seçeneği mevcuttur *İç kısmında bıçak mevcuttur *Paracord bileklik ve anahtarlık modellerinde kullanıma uy..
90,00TL
Vergiler Hariç:76,27TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1442-6689
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 1.3 cm *Çapı 1 cm *İç çapı 0.5 cm *Dışı desenlidir *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir *Aynı ürün üzerinde farklı desenli olarak gönderilebilir (sadece deseni f..
2,00TL
Vergiler Hariç:1,85TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1443-6690
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 1.1 cm *Eni 1.4 cm *İç genişlik 1 cm *İç yükseklik 0.6 cm   *Dışı desenlidir *Nikel kaplamadır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir *Ağırlığı: 3.8 gr ..
1,75TL
Vergiler Hariç:1,48TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1444-6691
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 1.1 cm *Eni 1.4 cm *İç genişlik 1 cm *İç yükseklik 0.6 cm   *Dışı desenlidir *Kaliteli gold rengi kaplama ile kaplanmıştır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma m..
4,50TL
Vergiler Hariç:3,81TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1445-6692
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 1.1 cm *Eni 1.4 cm *İç genişlik 1 cm *İç yükseklik 0.6 cm   *Dışı desenlidir *Antik rengi kaplamadır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir *Ağırlığı: 3..
1,75TL
Vergiler Hariç:1,48TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1446-6693
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 0.8 cm *Eni 1.4 cm *İç genişlik 1.1 cm *İç yükseklik 0.5 cm   *Krom kaplamadır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir *Ağırlığı: 2.4 gr  ..
2,50TL
Vergiler Hariç:2,12TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1447-6694
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 0.8 cm *Eni 1.4 cm *İç genişlik 1.1 cm *İç yükseklik 0.5 cm   *Siyah kaplamadır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir *Ağırlığı: 2.2 gr  ..
1,25TL
Vergiler Hariç:1,06TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1448-6695
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 0.8 cm *Eni 1.4 cm *İç genişlik 1.1 cm *İç yükseklik 0.5 cm   *Antik kaplamadır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir *Ağırlığı: 2.2 gr  ..
1,25TL
Vergiler Hariç:1,06TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1449-6696
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 0.8 cm *Eni 1.2 cm *İç genişlik 0.4 cm *Bakır rengi kaplamadır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir *Ağırlığı: 1.2 gr  ..
0,75TL
Vergiler Hariç:0,64TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1450-6697
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 0.8 cm *Eni 1.2 cm *İç genişlik 0.4 cm *Gold rengi kaplamadır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir *Ağırlığı: 1.2 gr  ..
0,75TL
Vergiler Hariç:0,64TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 1451-6698
  Bileklik Metal Ara Aparatı Ara Aparat Özellikleri *Zamak döküm malzemedir *Yerli üretimdir *Yükseklik 0.8 cm *Eni 1.2 cm *İç genişlik 0.4 cm *Nkel rengi kaplamadır *Çeşitli bileklik ve aksesuarlarda kullanıma müsaittir Ağırlığı: 1.2 gr  ..
0,75TL
Vergiler Hariç:0,64TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 348-5577
  ÜRÜN BOYUTU 2,6 cm uzunluğundadır (Kilitli Uzunluğu) 1,3 cm enindedir İç Ölçüleri (Malzemenin Gireceği Kısım) 11mm x 5mm    ..
7,00TL
Vergiler Hariç:6,48TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 521-5751
  ÜRÜN BOYUTU 2,1 cm uzunluğundadır (Kilitli Uzunluğu) 1 cm enindedir İç Ölçüleri (Malzemenin Gireceği Kısım) 7 mm x 4mm  ..
6,50TL
Vergiler Hariç:6,02TL
Marka: PARACORD AKSESUAR Ürün Kodu: 347-5576
  ÜRÜN BOYUTU 2,6 cm uzunluğundadır (Kilitli Uzunluğu) 1,3 cm enindedir İç Ölçüleri (Malzemenin Gireceği Kısım) 11mm x 5mm    ..
7,00TL
Vergiler Hariç:6,48TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 58 (4 Sayfa)
Çerez Bildirimi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.