×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 542 550 26 21
0

Tress İp

Tress ip diye adlandırılan ipler aslında iki farklı üretim yöntemi ile gerçekleşir. 

  1. Kordon ip; Bu ipin üretimi, hızlı örme kapasitesine sahip kordon makineleri ile üretilir ve piyasada bu ipi üreten çokça üretici vardır. Mkinesi küçük, uygun fiyatlı ve hızlı üretime sahiptir. Bu kordon ip türünde ipin içine dolgu olarak en ucuz hurda ipler atılır ve üzerine sıkı bir örgü yapılır. Bu sayede sert yuvarlak yapıda bir ip çıkar. Dış renkli kısım olarak da ikinci veya üçüncü kalite parti malları kullanılarak maliyeti düşürürler. Bu ipler ile genelde supla , sepet, büyük çanta gibi modeller dikilir. Fakat bu ipin dezavantajı; bu ipte ucuz malzemeler kullanıldığı için ipte sürekli defo çıkma durumu vardır. Bir çok bayan kullanıcı bu defo olayından şikayetçidir aslında fakat ipin ucuz olması sebebi ile kullanıma devam ederler.
  2. Tress ip; Tress kelimesi tress makinelerinden gelmektedir. Tress örgü makineleri en ince iplerden kalın halatlara kadar geniş bir yelpazede üretim imkanı sunan çeşitli makine parkurudur. İmalathanesi bütçe gerektirir ve üretim hızı yavaştır. Fakat üretmiş olduğu ip çeşidi sökülme yapmaz, ipler birbirine kenetlenir ve mukavemet kazanır. Kullanıılan hammadde türüne göre de en kaliteli ipler Tress makinelerinde üretimi sağlanır. 

Bünyemizde üretimini yapmış olduğumuz Tress ipleri, Tress örgü makine parkurunda gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede kaliteli ürün çıkarıyoruz ve çıkarmaya da gayret ediyoruz. Ürünlerinizi kaliteli iplerden yaparak değerli hale getirmek istiyor iseniz sizleri web sitemize bekliyoruz. 

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap